Õppeaine "Põllumajandusturundus"  raames viibisid üliõpilased õppereisil Põlvamaal

Majandus- ja sotsiaalinstituut koostöös maaeluvõrgustikuga korraldas 7. mail 2014 õppereisi õppeaine "Põllumajandusturundus" raames kuni 23 üliõpilasele ja nende juhendajale Põlvamaale kahte maamajandusettevõttesse (Kanepi aiand ja Mooste mõis) ning SA-sse Põlvamaa Arenduskeskus. Õppereisi eesmärgiks oli tutvuda ettevõtete tegevustega. Õppereisil osalesid Eesti Maaülikooli majandus- ja sotsiaalinstituudi lektor Tiiu Ohvril ning põllumajandusturunduse õppeaine tudengid ja Konstantin Mihhejev, Maamajanduse Infokeskuse maaeluvõrgustiku büroo...

Tudengimess viib kokku ettevõtjad ja tudengid

Kolmapäeval, 9. aprillil toimus Eesti Maaülikooli Spordihoones (Tartu, Kreutzwaldi 3) info- ja teabemess „Tudeng ja ettevõtjad“. Messi korraldas Eesti Maaülikooli tudengite algatus MTÜ Tudengi tulevik.