2017.a. kevadel lõputööd kaitsma või lõpueksamit sooritama lubatud üliõpilased

Päevaõpe

Bakalaureuseõpe

1.

Ekaterina Gureeva

26.

Raiki Pozdnjakov

2.

Kristi Hannus

27.

Kadri Punder

3.

Ketrin Helimets

28.

Anne-Liis Puumets

4.

Marjo Ilves

29.

Brenda Põlluste

5.

Martin-Sten Kadai

30.

Eleri Raamat

6.

Kaire Kalm

31.

Joel Rannat

7.

Kristel Katsan

32.

Veronica Reimaa

8.

Gerti Kattus

33.

Marleen Reisberg

9.

Terje Kaunissaar

34.

Kristi Roop

10.

Rasmus Kirsimäe

35.

Urmet Roosimägi

11.

Maria Krassohhina

36.

Triinu Ruuspõld

12.

Heleri Kõre

37.

Sane Rästas

13.

Romet Käärik

38.

Kaja Sarrapik

14.

Maikel Lastik

39.

Margit Sillaste

15.

Elari Lelumees

40.

Sandra Solovjov

16.

Karmen Lilienthal

41.

Simmo Säärits

17.

Sander Lillo

42.

Eduard Uljanov

18.

Marelle Lõhmus

43.

Juta Vaher

19.

Anna-Liisa Mandli

44.

Kairi Vainonen

20.

Maris Martmaa

45.

Risto vao

21.

Marko Moorits

46.

Siim Vigel

22.

Iren Mõttus

47.

Mart Vihermäe

23.

Kristiina Noortoots

48.

Diana Raudsepp - ekstern

24.

Berta Nõmmsalu

49.

Annika Želobetski - ekstern

25.

Grete Ots

 

 

 

Kaugõpe

Bakalaureuseõpe

1.

Anastassia Ariskina

28.

Helina Märtmann

2.

Reliika Aug

29.

Marilin Mölder

3.

Meelis Burget

30.

Mariliis Närska

4.

Oksana Danjuk

31.

Madis Pihlasalu

5.

Diana Drab

32.

Andre Piirikivi

6.

Ingrid Erikson

33.

Piia Pikk

7.

Piret Ervald

34

Ester Plaan

8.

Liisa Haav

35.

Aare Puht

9.

Jaanika Ild

36.

Jana Rammulüüs

10.

Heigo Int

37.

Lagle Roo

11.

Jaana Jeets

38.

Lilian Saar

12.

Jekaterina Juul

39.

Oksana Sell

13.

Merilin Jürgens

40.

Liina Siirak

14.

Andra Kalda

41.

Edvard Sööt

15.

Keili Kask

42.

Priit Tasa

16.

Lauri Kiuru

43.

Kadri Timmusk

17.

Kethe Koch

44.

Maarika Tsääro

18.

Ksenia Kängsepp

45.

Eva Tuusis

19.

Martin Laansalu

46.

Katrin Videvik

20.

Hanna Leeduks

47.

Sven Vind

21.

Kelly Lengi

48.

Pille Vinne

22.

Jaanus Mandel

49.

Maarja Ääremaa

23.

Sille Mesi

50.

Keili Kask

24.

Sander Millestorf

51.

Hans Liibek - ekstern

25.

Askor Mõik

52.

Kaur Siilbek - ekstern

26.

Maris Mändoja

 

 

27.

Marella Männisalu

 

 

Magistriõpe

 

Ökonoomika ja ettevõtlus (414)

Majandusarvestus ja finantsjuhtimine (412)

1

Alice Heleen Ainsalu

Maarja Adamson

2

Grete Akenpärg

Pille Erm

3

Elsa Antsov

Eleriin Kirsch

4

Ege-Grete Engbusk

Gerli Kolomojets

5

Sergei Erbin

Merle Koppel

6

Erki Guhse

Külli Käsper

7

Clyvia Hussar

Margit Lindegrön

8

Siim Häelm

Kersti Mooste

9

Regina Jürjets

Ingrid Niinepuu

10

Kaspar Kalev

Liana Nõmmsalu

11

Taavi Kiisk

Keiu Odras

12

Tuljo Kirpu

Liisa Olesk

13

Janika Kolju

Ulvi Oper

14

Kaiu Kostabi

Kaire Piiroja

15

Kristiina Kuningas

Helen Puusalu

16

Mariin Lepik

Merit Raag

17

Kadi Lood

Renna Raamat

18

Sirje Luther

Käthrin Randoja

19

Rainer Mahl

Triin Raudoja

20

Berta Mürk

Riin Rebane

21

Esko Oras

Kristiina Reidla

22

Tanel Ossipov

Jana Rohumets

23

Jane Otisalu

Külli Rüütli

24

Oliver Ots

Eve-Ly Saksakulm

25

Merlin Otsma

Mare Suurpere

26

Kairit Parts

Tiiu Zimmermann

27

Maria Raudnagel

Tiiu Tomberg

28

Helena Rentik

Veronika Tsiruljova

29

Tiina Samra

Jana Tähemaa

30

Astra Säälik

Pille Vider

31

Kersti Virro

Kristel Vilipuu

32

Liis Ülper

Maarika Villakov

33

 

Sandra Ööbik