Sündmusi ei ole.

Tudengimess viib kokku ettevõtjad ja tudengid

Kolmapäeval, 9. aprillil toimus Eesti Maaülikooli Spordihoones (Tartu, Kreutzwaldi 3) info- ja teabemess „Tudeng ja ettevõtjad“. Messi korraldas Eesti Maaülikooli tudengite algatus MTÜ Tudengi tulevik.

„Messi eesmärgiks oli tutvustada tudengitele erinevaid praktika- ja töövõimalusi ning pakkuda neile vahetut suhtlemist ettevõtete ja tööandjatega,“ rääkis projektijuht Reesika Adojaan. „Läbi ettevõtmise tahame edendada ettevõtjate koostööd maaülikooliga ning ka omavahel.“ Maaülikoolis korraldatav info- ja teabemess oli Adojaani kinnitusel mõeldud sillaks eelkõige maamajanduslike ettevõtete ja tudengite vahel: „Soovime viia kokku üliõpilased ja ettevõtjad, et seeläbi vähendada kõrgharidusega noorte töötute arvu.“

Messile tutvustas end ligi 50 ettevõtjat, kelle tegevusvaldkond kattub maaülikoolis õpetatavaga.

Messil toimusid erinevad seminarid, näiteks räägiti, kuidas kaaluda õhku, aga ka kutsestandarditest ja töölepingutest, samuti tutvustati bensiinimootoriga puldiautot.

Rohkem infot messi kohta: www.tudengimess.eu