SÜNDMUSED

Vaata kalendrit

Sündmusi ei ole.

Balti riikide ülene magistriõppekava Agri-Food Business Management

Ülikoolide rektorid allkirjastasid koostöölepingu

21. oktoobril allkirjastasid Eesti Maaülikooli, Läti Põllumajandusülikooli ja Leedu Aleksandras Stulginskise Ülikooli rektorid koostöölepingu, mille eesmärk on välja töötada ja avada Balti riikide ülene magistriõppekava Agri-Food Business Management. Õppekava, millel õpivad üliõpilased vähemalt kolmest riigist, kus õpetavad õppejõud vähemalt kolmest riigist, kus õppetöö toimub kolmes riigis ja mis teeb koostööd Balti riikide põllumajanduse ja toidusektori ettevõtetega, annab üliõpilastele rahvusvahelise kogemuse ja loob hea aluse töötamaks rahvusvahelist kogemust eeldavatel töökohtadel kogu Baltikumis.

Planeeritavad õppeained annavad ülevaate põllumajandusökonoomikast ja -poliitikast, bioökonoomiast, inimressursside ja organisatsiooni juhtimisest, eetikast ja sotsiaalsest vastutusest, samuti finantsjuhtimisest ja planeerimisest, strateegilisest ning kvaliteedi- ja riskijuhtimisest, logistikast ja turundusest.

Õppekava maht on 120 ECTS ning see vältab 2 aastat. Iga partner vastutab ühe semestri õppetöö korraldamise ning oma riigi üliõpilaste magistritööde juhendamise eest. Õppetöö toimub inglise keeles, samuti kirjutatakse inglise keeles lõputöö.

Esimene vastuvõtt on planeeritud 2017. aastasse.