Tärkav idu

Äriideede konkurss "Tärkav idu"

Äriideede konkursi „Tärkav idu“ eesmärgiks on julgustada üliõpilasi algatama lennukaid ideid, leidma uusi põnevaid seoseid teaduse, tehnoloogia ja ettevõtluse vahel ning neid ideid ellu viima.   Pakume ettevõtlikele noortele konkursi raames välja valitud 3 meeskonnale/ideele väikest rahalist toetust ning suurepärast võimalust koos juhendajatega ja ärimentoritega oma perspektiivikat ideed arendada, et esitada see äriideede ja projektide konkursile KALEIDOSKOOP ning teha ettevalmistusi oma idee ellu viimiseks. 

Tärkav idu konkursile ootame osalema kõiki EMÜ tudengeid!


Konkursi tingimused:

  • Äriidee esmakordne esitlus peab toimuma käesoleva konkursi raames.
  • Konkursile saab vabas vormis avaldusega registreeruda võistkond, kuhu kuulub 1-5 liiget.
  • Registreerumisel tuleb esitada lühikokkuvõte äriideest ühel A4-l. Kokkuvõte peaks lisaks toote või teenuse kirjeldamisele sisaldama ka turu (klientide ja nende vajaduste) kirjeldust ning omapoolsete tugevuste (konkurentsieeliste) esile toomist idee elluviijana.
  • Oma ideid tuleb žürii ees esitleda.

Suur finaal toimub 7.aprillil 2021.a. algusega kell 11.00 EMÜ peahoone aulas. Ideede esitamine ja registreerumine hiljemalt 29.märtsiks 2021.a.  kell 16.00.

Võistluskorraldus:
Esitluseks žürii ja teiste üritusel osalejate ees on aega kuni 3 minutit. Seejärel tuleb 5 minuti jooksul vastata žürii liikmete küsimustele. Esitluseks on soovitav kasutada  slaide.

Toredast konkursist on oodatud osa võtma kõik EMÜ tudengid, ka need kellel sel aastal veel ei ole oma ideed!

Registreerumine ja lisainfo: jyri.lehtsaar@emu.ee

Konkurssi toetavad Tartu linn, MES, EPKK ja AS Salvest